| Capacitate | 3 l |
| Diametru | 22 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | granit |
| Material de capac | sticlă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 2.1 kg |
| Înălțimea | 12 cm |
| Culoarea | negru |
| Producător | Kukmara |









