| Capacitate | 8 l |
| Diametru | 28 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | marmură |
| Material de capac | sticlă |
| Mîniere din | aluminiu |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | nu |
| Greutate | 3.5 kg |
| Înălțimea | 18 cm |
| Culoarea | negru |
| Producător | Kukmara |









