| Tip | mobil |
| Putere consumată | 4000 W |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 786 l/min |
| Volum rezervor | 105 l |
| Alimentare | priza |
| Viteza de pompare | 1030 1/min |
| Nivel zgomot | 95 dB |
| Dimensiuni | 1280x560x1020 |
| Greutate | 112 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bisonte |









