| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Ionizare | da |
| Modul Wi-Fi | da |
| Dezumidificarea aerului | da |
| Putere nominală răcire | 4600 W |
| Putere nominală încălzire | 5100 W |
| Capacitate de răcire | 17000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 40 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A+++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 28 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 47 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 55 dB |
| Dimensiuni unitate exterioara | 732x555x330 mm |
| Greutate unitate exterioara | 27.5 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 943x333x246 mm |
| Greutate unitate interioara | 13 kg |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Toyotomi |









