Caracteristici generale
| Capacitatea | 60 l |
| Lăţime | 475 mm |
| Adâncime | 400 mm |
| Înălțimea | 495 mm |
| Material | bambus |
| Culoare | bej |
Alte informații
| Producător | Erga |
| Cod EAN | 5901487084420 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de rufe Erga Laos 08442 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.