Caracteristici generale
| Tip | pentru copii |
| Categorie | pentru fete |
| Marimea | 30-33 |
| Culoare | roz |
| Fixare | lipici ,
șireturi ,
buckley |
| Mărimea roți | 64 mm |
| Rigiditatea roți | 82A |
| Numărul de roți | 4 |
| Material roți | poliuretan |
| Frână | da |
| Iluminare | da |
| Дополнительно | 2 in 1: rotile in linie sau 2 roti in fata si 2 in spate |
Alte informații
| Producător | Qplay |
| Cod EAN | 7290116961248 |
Specificațiile și imaginile produsului Role Qplay CS-01 2in1 Rose 30-33(S) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.