Caracteristici generale
| Serie | Rosalia |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | verde |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare fațadă | verde |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 235 cm |
| Lățime | 210 cm |
| Înălţime tăblie cap | 117 cm |
| Loc de dormit | 180x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Deco Rosalia 180x200 Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.