Caracteristici generale
| Colecție | Terry |
| Tip | pat |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare | alb |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 168 cm |
| Lăţime | 84 cm |
| Înălţime | 185 cm |
| Greutate | 70 kg |
| Loc de dormit | 80x180 |
| Numărul de lăzi | 2 |
| Dimensiuni | 168х84х185 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Sertar sub pat | da |
| Bara de protecție | da |
| Baza lamele | da |
| Căsuță | da |
Specificațiile și imaginile produsului Pat copii Гойдалка Terry White (1B810-1) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.