Caracteristici generale
| Montare | cu suport |
| Formă | dreptunghiular |
| Tipul diodelor | SMD LED |
| Culoarea de iluminare | alb neutru |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 10 W |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Unghi fascicul lumina | 120 ° |
| Fluxul de lumină | 1300 lm |
| Material cadru | metal |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare | negru |
| Grad de protecție | I |
| Clasa de protecție | IP65 |
| Durata medie de viață | 30 000 ore |
| Dimensiunea exterioară | 115х87х32 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Bellight Solar 230V 10W 4000K (813958) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.