| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 580х440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 380х330 mm |
| Adâncime cuvă | 195 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | grafit |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Milo |
| Cod EAN | 5903140022886 |









