| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 595х455 mm |
| Dimensiuni cuvă | 415х555 mm |
| Adâncime cuvă | 250 mm |
| Material ? | ceramică |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465038260 |









