Caracteristici generale
| Tip | motouneltei |
| Grosime de tăiere | 18 mm |
| Lungimea lamei | 46 cm |
| Frecvența tăietorului | 2800 1/min |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Dimensiunile | 2400 mm |
| Setul de livrare | fără baterie și încarcator |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | EMTOP |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de tuns gard viu cu acumulator EMTOP EPHT201601 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.