| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Lungimea lamei | 350 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 12.4 m/sec |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Сanelură de lanț | 1.1 mm |
| Numărul de legaturi | 52 |
| Greutatea | 6.4 kg |
| caracteristici | Fără baterie și încărcator |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |









