Caracteristici generale
| Puterea | 7 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 81 W |
| Fluxul luminos | 560 lm |
| Temperatura culorii
?
| 4000 °K |
| Tip de bază | GU5.3 |
| Cantitatea | 3 buc |
| Dimensiuni standard de | MR16 |
| Forma becului | ciupercă |
| Culoare | alb |
| Diametru | 50 mm |
| Lungime | 48 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 110 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
Alte informații
| Producător | Lumineco |
| Cod EAN | 2009020030736, 4841039006375 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Lumineco 3DIM MR16 (10107112) 3pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.