Caracteristici generale
| Puterea | 25 W |
| Fluxul luminos | 200 lm |
| Temperatura culorii
?
| 2700 °K |
| Tip de bază | E14 |
| Dimensiuni standard de | C35 |
| Forma becului | lumânare |
| Culoare | transparent |
| Diametru | 35 mm |
| Înălţime | 100 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 360 ° |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Alte informații
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4050300402963 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Osram CLAS BW CL 25W (4050300402963) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.