Caracteristici generale
| Tip | nivelul laser |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Receptor inclus | da |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Timp pentru măsurare | 4 sec |
| Precizie de nivelare | +/- 1.5-5 mm/m |
| Direcția de razele | orizontal ,
vertical |
| Culoarea fasciculului | verde |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Baterie | 3хАА |
| Timp maxim de operare | 8 ore |
| Fir | 1/4" |
| Greutate | 300 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
Specificațiile și imaginile produsului Nivela laser Stark LL-102G (290150027) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.