Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 14 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1200 |
| Tipul matricei de ecran | OLED |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | gloss |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Procesor | 155H |
| Număr de nuclee | 16 |
| Frecvență procesor | 2.5 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.8 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | LPDDR5X |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 1024 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | Intel Arc Graphics |
| Capacitatea bateriei | 75 Wh |
| Port HDMI
?
| da |
| USB type C | da |
| Thunderbolt | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 312x220x15 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Asus |
| Cod EAN | 4711387601693 |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Asus Zenbook 14 OLED UX3405MA Silver (Ultra 7 155H 16Gb 1Tb) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.