| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Material | metal |
| Lungime | 132 mm |
| Lăţime | 97.5 mm |
| Grosime | 17.8 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Brembo |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0004204404 , 0004211402 , 0064205020 , 0064208820 , 0074203320 , 0084200220 , 0084203320 , A0004204404 , A0004211402 , A0064205020 , A0064208820 , A0074203320 , A0084200220 , A0084203320 |
| Greutate | 3 kg |
| Producător | ATE |









