Caracteristici generale
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 22 mm |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 90 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 25 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Conexiune aspirator | da |
| Valiză | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Greutatea | 1.6 kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încarcator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Metabo STB 18 L 90 (601048840) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.