| Tip | manșete |
| Aplicare | pentru mâini , pentru picioare |
| Numărul | 2 |
| Greutatea unităţii | 3 kg |
| Greutate totală | 6 kg |
| Material | terilenă |
| Umplutură | metal |
| Prindere | cataramă |
| Lungime | 460 mm |
| Lăţime | 180 mm |
| Culoare | gri |
| Greutatea brută | 6.07 kg |
| Producător | Enero |
| Cod EAN | 5902431015026 |









