| Colecția | Montreal |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х290 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 7 mm |
| Densitatea | 600000 puncte/m² |
| Culoare | bej |
| Ornament | vintage |
| Conținut | acril , poliester |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , dormitor |
| Producător | Eko Hali |









