Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 85 Ah |
| Curent de pornire | 780 A |
| Tehnologie AGM
?
| nu |
| Tehnologie EFB
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 315 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Running Bull EFB Pro 585 11 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.