| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 500 mm |
| Lungimea | 1200 mm |
| Lățime | 1100 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | auriu |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | producator: Spania |
| Producător | Cellini |









