| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 75 mm |
| Lungimea | 959 mm |
| Lățime | 959 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 14940 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Putere maxima per bec | 166 W, 128 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Flitz Leuchten |
| Cod EAN | 8435628424006 |









