Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 300 mm |
| Lungimea | 300 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | aur |
Alte informații
| Producător | GNH |
| Cod EAN | 2100001936020 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră GNH 260032 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.