Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 800 mm |
| Diametru | 870 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 10 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticla |
| Culoare carcasa | bronz |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | Producator: Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Kutek Titanic TIT-ZW-10 (P) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.