| Denen / uzor / decor | da |
| Lipsa de abajur | nu |
| Înălţime | 1000 mm |
| Diametru | 780 mm |
| Lungimea | 500 mm |
| Lățime | 780 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 8 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | alb , roz auriu |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | producator: Italia |
| Producător | Lampardi |
| Cod EAN | 8435628404954 |









