| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1000 mm |
| Lungimea | 1150 mm |
| Lățime | 55 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | галоген , LED |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal , lemn |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb , lemn |
| Altele | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780563080 |









