Lionelo Stefi este un pătuț pliabil de călătorie, care poate fi utilizat și ca țarc. O soluție convenabilă nu doar pentru cei care călătoresc frecvent. Se pliază la dimensiuni compacte și este ușor de transportat în geanta inclusă, iar pe viața de zi cu zi servește ca un spațiu izolat și igienic pentru joacă sigură.
Intrarea laterală permite copilului să intre singur. Cele 2 rotițe facilitează deplasarea pătuțului prin casă, iar laturile din plasă asigură o ventilație bună și permit menținerea contactului vizual între copil și părinte. Acest pătuț este util atât în călătorii, cât și acasă.
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | albastru |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Saltea inclusă | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 77x21x20 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 126x67x73 cm |
| Masă | 8 kg |
| Producător | Lionelo |
| Cod EAN | 5903771720793 |









