| Înălţime | 80 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | cristal , sticlă |
| Culoare carcasa | nichel , crom |
| Culoare abajur | cristal , transparent |
| Producător | Lampardi |









