Caracteristici generale
| Forma lămpii | patrat |
| Lampă in set | da |
| Tipul de montare | labele |
| Tip lampă | SMD LED |
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | lumina Led încorporată |
| Cantitate | 1 |
| Fluxul luminos | 1150 lm |
| Puterea | 15 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 120 W |
| Temperatura culorii | 6400 °K |
| Unghiul razei | 120 ° |
| Înălţime | 40 mm |
| Lungime | 198 mm |
| Dimensiunea lămpii | 198x198x40 mm |
| Gaura de montare | Ø165 mm |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Coeficient de ondulare | <0.5 % |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Durata de viață | 30000 ore |
| Culoarea carcasă | alb |
| Material carcasă | metal |
| Material difuzor | sticlă |
| Culoarea difuzorului | alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985510941 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă încorporabilă Horoz Maria-15 6400K (016 015 0015) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.