Caracteristici generale
| Extensibil | da |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lungime | 160 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 160x84 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 205x84 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Numărul de locuri | 6 ,
8 |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | crem |
| Material blat | LPAL |
| Culoare blat | stejar kantri |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
| Cod EAN | 2009884993024 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Неман Мпрсель МН-126 -14 Crem/Stejar Country sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.