Caracteristici generale
| Tip | autoturisme |
| Scala | 1:32 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal ,
plastic |
| Culoare | galben |
| Deschiderea usi | da |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 155x65x40 mm |
| Длина машины | 15.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 18x9x8 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xLR44 |
Alte informații
| Producător | MSZ |
| Cod EAN | 4897071920711 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină MSZ Chevrolet Camaro SS (68335 ) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.