Caracteristici generale
| Tip | autoturisme |
| Model | Porsche |
| Scala | 1:41 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal ,
plastic |
| Culoare | argintiu |
| Deschiderea usi | da |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 115x45x30 mm |
| Длина машины | 11.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 18x13x6 cm |
| Ambalaj | cutie |
Alte informații
| Producător | MSZ |
| Cod EAN | 4897071920902 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină MSZ Porsche 918 Spyder (67317) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.