Caracteristici generale
| Tip | camion de pompieri |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 261x109x125 mm |
| Длина машины | 26.1 cm |
| Greutate | 0.201 kg |
| Ambalaj | plasă |
Alte informații
| Producător | Orion |
| Cod EAN | 4823036900290 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență Orion (290) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.