Caracteristici generale
| Numar piepteni | 4 |
| Lungimea minimă | 3 mm |
| Lungimea maximă | 12 mm |
| Lăţimea cuţitului | 45 mm |
| Alimentare | priza |
| Culoare | negru/roșu |
| Lungimea cablului | 1.9 m |
| Set | perie pentru curatare ,
foarfece ,
ulei ,
pieptene |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Adler AD-2825 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.