Caracteristici generale
| Trepte de taiere | 13 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 24 mm |
| Lăţimea cuţitului | 40 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 8 ore |
| Autonomie | 60 min |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 350 g |
| Set | pieptene reglabil 2-24 mm ,
perie de curățare ,
ulei ,
geantă de depozitare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050162295 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Babyliss 7756PE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.