Caracteristici generale
| Cuplul de prindere a șuruburilor | 1.7 Nm |
| Secțiunea transversală a conductorilo | 1...25 mm2 |
| Numărul de poli | 2 |
| Frecvența nominală | 50/60 Hz |
| Tensiunea nominală de izolație Ui | 1000 V |
| Tensiunea nominală de impuls Uimp | 3800 V |
| Capacitate de comutare finală Icu | 4000 А |
| Durabilitatea comutării (electrică/mecanică) | 10000/20000 |
| Conectarea dispozitivelor suplimentare | da |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Suporturi pentru șină DIN | 35х7.5 |
| Poziția de lucru | orice |
| Gama de temperatură de funcționare | -25...+60 С° |
Alte informații
| Producător | Nominal |
| Cod EAN | 2800000579050 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător automat Nominal SOLDCSPD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.