Caracteristici generale
| Tip carcasa | dom |
| Dimensiunea matricei | 1/1.8 " |
| Rezoluția senzor | 4 Mp |
| Сomprimare video | H.265 |
| Rezoluția maximă | 2688х1520 |
| Rata maximă a cadrelor | 30 fps |
| Distanță focală | 4 mm |
| Unghi de vizionare (vertical) | 51 ° |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 95 ° |
| Unghi de înclinare verticală | 40 ° |
| Unghi de rotire orizontală | 358 ° |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Alimentare PoE | da |
| Dimensiuni | 614.8х390.5х760 mm |
| Greutatea | 1080 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video Hikvision DS-2XS2T47G0-LDH/4G/C18S40 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.