| Tip | sac de box |
| Cantitate | 1 buc. |
| Forma | cilindru |
| Tip de fixare | podea |
| Наполнитель | PVC |
| Umplutură | nisip , apa |
| Înălțimea | 180 cm |
| Inalțimea sacului de box | 140 cm |
| Diametru | 40 cm |
| Culoare | alb , negru |
| Specificații suplimentare | dimensiunea structurii cu suport: 180x58, 5x58, 5 cm |
| Producător | Arenasport |




