| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator/Fax |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 80000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 40 Ppm |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Viteza transmisie fax | 33.6 Kbps |
| Zoom | 25-400 % |
| Capacitate memorie | 1000 Mb |
| Duplex | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 350 foi |
| Tava de livrare | 150 foi |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Putere consumata | 480 W |
| Dimensiuni | 420x460x375 mm |
| Greutate | 16.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292214901 |









