| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator/Fax |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 84000 pagini |
| Format | A3 |
| Format maxim de imprimare fără margini | A3 |
| Rezolutie printare alb/negru | 600x600 |
| Rezolutie printare color | 600x600 |
| Viteza de printare alb/negru | 20 Ppm |
| Viteza de printare color | 20 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Viteza transmisie fax | 33.6 Kbps |
| Zoom | 25-400 % |
| Capacitate memorie | 5120 Mb |
| Duplex | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | Ethernet (RJ-45) , Wi-Fi , USB 2.0 |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 1850 foi |
| Putere consumata | 1840 W |
| Dimensiuni | 568x630x653 mm |
| Greutate | 59 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4974019151397 |









