Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Numărul de moduri de gătit | 8 |
| Iluminare interioara | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 44.6 cm |
| Înălţimea | 24.3 cm |
| Adâncime | 32.3 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 9.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ava |
| Cod EAN | 2001992037416 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Ava EMWO-2070B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.