Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 7 |
| Iluminare interioara | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 44.2 cm |
| Înălţimea | 26 cm |
| Adâncime | 34.5 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 12.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005296835 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Bosch FFL023MS2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.