Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.8 cm |
| Adâncime | 34.7 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 12.5 kg |
| Țara de fabricație | China |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 15 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7332543707126 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde incorporabil Electrolux LMS2203EMK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.