| Tip mixer | de mână |
| Putere | 500 W |
| Numar viteze | 6 |
| Funcţie Turbo | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Material carcasă | inox/plastic |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Culoare | inox/negru |
| Greutate | 1.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.53 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539125323 |









