| Tip de echipament | Trepied |
| Tip | Geantă |
| Material | poliester |
| Curea | da |
| Numărul de diviziuni interne | 1 |
| Dimensiuni | 81.5х18х14 cm |
| Dimensiuni interioare | 800х170х130 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 0.38 kg |
| Greutatea brută | 0.45 kg |
| Producător | Vanguard |
| Cod EAN | 4719856243535 |



















