Caracteristici generale
| Model | G11 |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 11.0 |
| Diagonala display | 6.5 inch |
| Rezolutie display | 1600x720 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Camera foto | 13 Mp |
| А doua cameră | 2 Mp |
| Camera a treia | 2 Mp |
| Cameră frontală | 8 Mp |
| Capacitatea bateriei | 5050 mAh |
| Încărcare rapidă | da |
| Procesor | Unisoc T606 |
| Frecvenţă procesor | 1600 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 3 GB |
| Memorie interna | 32 Gb |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Face Unlock | da |
| Dimensiuni | 164x75.9x8.5 mm |
| Greutate | 189 g |
| Culoare | argintiu |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Nokia |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Nokia G11 3Gb/32Gb Ice sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.