Caracteristici generale
| Serie | Modul |
| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1200 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 650 m³/h |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 52x28,5x27 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Ucraina |
Alte informații
| Producător | Tornado |
| Cod EAN | 2000084202015, 4841924000358, 4841924004837 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Tornado Modul 1200 (52) LED sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.