Caracteristici generale
| Model | Reno10 Pro |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | Android 13.0 |
| Diagonala display | 6.7 inch |
| Rezolutie display | 2412x1080 |
| Tipul matricei de ecran | AMOLED |
| Camera foto | 50 Mp |
| А doua cameră | 32 Mp |
| Camera a treia | 8 Mp |
| Cameră frontală | 32 Mp |
| Capacitatea bateriei | 4600 mAh |
| Încărcare rapidă | da |
| NFC | da |
| 5G | da |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Frecvenţă procesor | 2400 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 12 Gb |
| Memorie interna | 256 Gb |
| Materialul corpului | plastic |
| Face Unlock | da |
| Dimensiuni | 162.3x74.2x7.9 mm |
| Greutate | 185 g |
| Culoare | argintiu |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Oppo |
| Cod EAN | 6932169331142 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Oppo Reno10 Pro 12Gb/256Gb Silvery Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.